Awards & wedstrijden

  • 2021 laureaat CIRCUBUILD AWARD ter erkenning pionier circulair bouwen ( 1004 LOODS23 )
  • 2021 eerste laureaat competitie (in team) inclusiehub KONEKT ( 1119 KONEKT )
  • 2020 WOEMA nominatie Schrijnwerk Awards 2020 - categorie Totaalinrichting ( 1004 LOODS23 )
  • 2020 MOWOOD nominatie Schrijnwerk Awards 2020 - categorie Houtbouw ( 0587 ACASUS )
  • 2020 laureaat competitie oproep aanstelling ontwerperspool Sociale Huisvestingsmaatschappij Meetjeslandse Bouwmaatschappij voor Volkswoningen
  • 2020 EURABO laureaat ‘Meest Verdienstelijke Oost-Vlaming’ 2019 ( 0789 EURABO )
  • 2019 laureaat competitie oproep aanstelling ontwerperspool Sociale Huisvestingsmaatschappij ABC Gent
  • 2019 laureaat competitie tot opname architectenpool WINVORM (APW1901)
  • 2019 WOEMA laureaat Schrijnwerk Awards 2019 - categorie houtbouw ( 0789 EURABO )
  • 2019 eerste laureaat kandidatuur cohousing MINERVE EDEGEM
  • 2019 eerste laureaat competitie (in team) sociale huisvesting VIERWEEGSE GENT
  • 2019 geselecteerd als voorbeeldproject 'Ruimtelijk Rendement' Departement omgeving Vlaams Gewest ( 0462 WAASLAND - cohousing )
  • 2019 nominatie Belgian Building Award | categorie "New Way of Living" ( 0462 WAASLAND - cohousing )
  • 2018 eerste laureaat competitie sociale huisvesting GASMETERLAAN GENT
  • 2018 tweede plaats FSC Awards 2018 - categorie projectbouw ( 0789 EURABO )
  • 2018 eerste laureaat competitie sociale huisvesting REDERS GENT
  • 2018 eerste laureaat competitie VETEX KORTRIJK
  • 2018 eerste laureaat BITUBEL award | categorie utiliteitsbouw ( 0313 DE PIT )
  • 2018 eerste laureaat competitie brownfieldontwikkeling SAFFROU OUDENAARDE
  • 2018 eerste laureaat competitie stadsuitbreiding MEIBOOM GENK
  • 2018 eerste laureaat competitie sociale huisvesting HEERNIS GENT ( 0930 HEERNIS )
  • 2017 eerste laureaat competitie opvolging COHOUSING GUMMARUSHOF MECHELEN
  • 2017 eerste laureaat (in team) competitie LOKERENVELD AALST
  • 2017 eerste laureaat (in team) competitie SUIKERFABRIEK VEURNE
  • 2017 tweede laureaat competitie nieuwbouw sociale huisvesting OUDEGEM
  • 2017 derde laureaat competitie (in team) STADSGASSITE DEINZE ( 0801 STADSGASSITE )
  • 2017 derde laureaat competitie (in team) PANQUIN TERVUREN
  • 2017 eerste laureaat competitie BKO SINT-JOZEF EEKLO ( 0857 BKO SINT-JOZEF )
  • 2017 eerste laureaat competitie sociale huisvesting CLEMENTWIJK VELD 18 SINT-NIKLAAS ( 0866 CLEMENTWIJK VELD18 )
  • 2017 DuCoop eerste laureaat RADICALE VERNIEUWER ( 0433 OUDE (NIEUWE) DOKKEN | SCHIPPERSKAAI )
  • 2016 eerste laureaat (in team) competitie sociale huisvesting AVIJL UKKEL
  • 2016 eerste laureaat (in team) competitie CATHARINA STABROEK ( 0800 CATHARINA )
  • 2016 tweede laureaat competitie nieuwbouw sociale huisvesting BOVENDONCK
  • 2016 eerste laureaat (in team) competitie (Open Oproep Vlaamse Bouwmeester) LAAR ZWIJNDRECHT ( 0747 LAAR )
  • 2016 laureaat competitie tot opname architectenpool WINVORM
  • 2016 eerste laureaat (in team) competitie sociale huisvesting HERRY DEURNE
  • 2016 eerste laureaat (in team) competitie masterplan (Open Oproep Vlaamse Bouwmeester) sociale huisvesting DE WERVE HOEF WIJNEGEM ( 0739 WERVE HOEF )
  • 2015 eerste laureaat competitie tot opname architectenpool HOEDHAAR LOKEREN
  • 2015 eerste laureaat competitie COMPLEX 18 verbouwing middelhoogbouw sociale huisvesting BRUSSEL
  • 2015 eerste laureaat competitie COMPLEX 21 verbouwing middelhoogbouw sociale huisvesting BRUSSEL
  • 2015 eerste laureaat competitie nieuwbouw sociale huisvesting CLEMENTINE DENDERMONDE ( 0681 CLEMENTINE )
  • 2015 eerste laureaat (in team) competitie GECCO COHOUSING GENTBRUGGE
  • 2015 derde laureaat competitie (in team) FABIOLALAAN GENT ( 0477 FABIOLA )
  • 2015 tweede laureaat competitie (in team) PPS herbestemming voormalige zwembadsite + schoolgebouwen VTI BERINGEN
  • 2015 eerste laureaat (in team) competitie nieuwbouw sociale huisvesting VTS SINT-NIKLAAS
  • 2015 eerste laureaat kandidatuur /wedstrijd DUBO-toonpunt VEURNE
  • 2015 derde laureaat (in team) competitie CADIX A5 ANTWERPEN ( 0671 CADIX A5 )
  • 2014 derde laureaat (in team)competitie gemengd programma "FALCONPLEIN-Zeemanshuis" ANTWERPEN
  • 2014 eerste laureaat (in team) competitie “stedenbouwkundige studieopdracht AA GENT OUD (voormalig Jules Ottenstadium)” ( 0762 ECOWIJK GANTOISE )
  • 2014 derde laureaat (in team) competitie masterplan WOLSPINNERIJ ZULTE
  • 2014 eerste laureaat (in team) kandidatuurstelling/wedstrijd “projectzone 1” én “projectzone 2” ecologische stadsuitbreiding DE VLOEI IEPER
  • 2014 tweede laureaat (in team) kandidatuur /wedstrijd sociale huisvesting TROS VORST
  • 2014 eerste laureaat (in team) kandidatuur /wedstrijd laag-energetische, CO2-neutrale wijk, sociale huisvesting LANGE MUNTE KORTRIJK
  • 2014 eerste laureaat kandidatuurstelling/wedstrijd privé-ontwikkeling SINT-NIKLAAS
  • 2014 eerste laureaat (in team) kandidatuur /wedstrijd PPS "OUDE DOKKEN - WONEN AAN DE SCHIPPERSKAAI" GENTO ( 0433 OUDE (NIEUWE) DOKKEN | SCHIPPERSKAAI )
  • 2013 nominatie Belgische Prijs Architectuur en Energie | categorie eengezinswoning ( 0373 WIJNENDALE )
  • 2013 laureaat competitie tot opname architectenpool WINVORM
  • 2013 eerste laureaat (in team) competitie reconversie VTS SINT-NIKLAAS
  • 2013 eerste laureaat competitie "2012/34 ROOIGEMLAAN GENT" ( 0468 THE LODGE - inclusief wonen )
  • 2013 eerste laureaat JO CREPAIN AWARD voor "meest beloftevolle startende architectenkantoor"
  • 2013 eerste laureaat (in team) competitie "COHOUSING WAASLAND" ( 0462 WAASLAND - cohousing )
  • 2013 eerste laureaat "Belgische Prijs voor Architectuur en Energie 2013" | categorie eengezinswoning ( 0315 PUTMAN )
  • 2013 nominatie Belgische Prijs Architectuur en Energie | categorie niet-residentieel prive ( 0313 DE PIT )
  • 2013 eerste laureaat viesmann-prijs "beste toepassing warmtepomp” ( 0313 DE PIT )
  • 2013 2e ronde Belgische Prijs voor Architectuur en Energie 2013 | categorie energie eengezinswoning & categorie architectuur eengezinswoning ( 0176 PHDECOCK )
  • 2012 eerste laureaat LIKE-award publieksprijs BBB ( 0256 VLIERBEEKHOEVE )
  • 2012 eerste laureaat competitie COHOUSING DILBEEK
  • 2012 eerste laureaat (in team) competitie kandidatuur "LIJNMOLENSTRAAT SINT-AMANDSBERG"
  • 2012 finalist "THE BLUE HOUSE" competitie voor "duurzaam en betaalbaar bouwen" ( 0226 KAVELPROJECT )
  • 2011 nominatie "Belgische Prijs voor Architectuur & Energie" | categorie eengezinswoning ( 0183 WEYNGAERT )
  • 2011 genomineerd voor de "Belgische prijs voor Architectuur & Energie 2011"
  • 2011 eerste laureaat Awards Duurzame Woning 2011 DUBO-Limburg
  • 2011 geselecteerd voor PLEA Award 2011 "Architecture and Sustainable Development"
  • 2010 eervolle vermelding BIS-architectuurwedstrijd ( 0256 VLIERBEEKHOEVE )
  • 2010 eerste laureaat competitie tot opname architectenpool II ‘KAVELPROJECT’ AGSOB GENT
  • 2008 eerste laureaat competitie tot opname architectenpool I ‘KAVELPROJECT’ AGSOB GENT
  • 2007 eerste laureaat architectuurprijs 2007 van de Oost-Vlaamse provinciale Raad van de Orde van Architecten ( 0033 ND D'ESPERANCE )
  • 2005 eerste laureaat competitie ‘herbestemming Oude VISMIJN’ GENT ( 0130 OUDE (NIEUWE) VISMIJN )
  • 2005 eerste laureaat competitie ‘herbestemming ABBELOOS Bloemmolens’ DENDERMONDE
  • 2004 eerste laureaat ECODOMUS 2004
  • 2003 tweede laureaat (in team) competitie sociale huisvesting ‘TJOLLEVELD’ KRUISHOUTEM