Awards & wedstrijden

  • 2018 award BITUBEL
  • 2018 eerste laureaat BITUBEL award | categorie utiliteitsbouw (0313 DE PIT)
  • 2018 eerste laureaat competitie stadsuitbreiding MEIBOOM GENK
  • 2018 eerste laureaat competitie sociale huisvesting HEERNIS GENT (0930 HEERNIS)
  • 2017 derde laureaat competitie (in team) PANQUIN TERVUREN
  • 2017 eerste laureaat competitie opvolging COHOUSING GUMMARUSHOF MECHELEN
  • 2017 eerste laureaat (in team) competitie LOKERENVELD AALST
  • 2017 eerste laureaat (in team) competitie SUIKERFABRIEK VEURNE
  • 2017 tweede laureaat competitie nieuwbouw sociale huisvesting OUDEGEM
  • 2017 derde laureaat competitie (in team) STADSGASSITE DEINZE (0801 STADSGASSITE)
  • 2017 eerste laureaat competitie BKO SINT-JOZEF EEKLO (0857 BKO SINT-JOZEF)
  • 2017 eerste laureaat competitie sociale huisvesting CLEMENTWIJK VELD 18 SINT-NIKLAAS (0866 CLEMENTWIJK VELD18)
  • 2016 eerste laureaat (in team) competitie sociale huisvesting AVIJL UKKEL
  • 2016 eerste laureaat (in team) competitie CATHARINA STABROEK
  • 2016 tweede laureaat competitie nieuwbouw sociale huisvesting BOVENDONCK
  • 2016 eerste laureaat (in team) competitie (Open Oproep Vlaamse Bouwmeester) LAAR ZWIJNDRECHT
  • 2016 laureaat competitie tot opname architectenpool WINVORMW
  • 2016 eerste laureaat (in team) competitie sociale huisvesting HERRY DEURNE
  • 2016 eerste laureaat (in team) competitie masterplan (Open Oproep Vlaamse Bouwmeester) sociale huisvesting DE WERVE HOEF WIJNEGEM
  • 2015 eerste laureaat competitie tot opname architectenpool HOEDHAAR LOKEREN
  • 2015 eerste laureaat kandidatuur /wedstrijd DUBO-toonpunt VEURNE
  • 2015 eerste laureaat competitie COMPLEX 18 verbouwing middelhoogbouw sociale huisvesting BRUSSEL
  • 2015 eerste laureaat competitie COMPLEX 21 verbouwing middelhoogbouw sociale huisvesting BRUSSEL
  • 2015 eerste laureaat competitie nieuwbouw sociale huisvesting CLEMENTINE DENDERMONDE (0681 CLEMENTINE)
  • 2015 eerste laureaat (in team) competitie GECCO COHOUSING GENTBRUGGEG
  • 2015 derde laureaat competitie (in team) FABIOLALAAN GENT (0477 FABIOLA)
  • 2015 tweede laureaat competitie (in team) PPS herbestemming voormalige zwembadsite + schoolgebouwen VTI BERINGEN
  • 2015 eerste laureaat (in team) competitie nieuwbouw sociale huisvesting VTS SINT-NIKLAAS
  • 2015 derde laureaat (in team) competitie CADIX A5 ANTWERPEN
  • 2014 eerste laureaat (in team) kandidatuur /wedstrijd PPS "OUDE DOKKEN - WONEN AAN DE SCHIPPERSKAAI" GENTO (0433 OUDE (NIEUWE) DOKKEN | SCHIPPERSKAAI)
  • 2014 derde laureaat (in team)competitie gemengd programma "FALCONPLEIN-Zeemanshuis" ANTWERPEN
  • 2014 eerste laureaat (in team) competitie “stedenbouwkundige studieopdracht AA GENT OUD (voormalig Jules Ottenstadium)”
  • 2014 derde laureaat (in team) competitie masterplan WOLSPINNERIJ ZULTE
  • 2014 eerste laureaat (in team) kandidatuurstelling/wedstrijd “projectzone 1” én “projectzone 2” ecologische stadsuitbreiding DE VLOEI IEPER
  • 2014 tweede laureaat (in team) kandidatuur /wedstrijd sociale huisvesting TROS VORST
  • 2014 eerste laureaat (in team) kandidatuur /wedstrijd laag-energetische, CO2-neutrale wijk, sociale huisvesting LANGE MUNTE KORTRIJK
  • 2014 eerste laureaat kandidatuurstelling/wedstrijd privé-ontwikkeling SINT-NIKLAAS
  • 2013 eerste laureaat (in team) competitie "COHOUSING WAASLAND" (0462 COHOUSING WAASLAND)
  • 2013 eerste laureaat "Belgische prijs voor Architectuur & Energie 2013": categorie eengezinswoning
  • 2013 eerste laureaat VIESMANN-prijs "beste toepassing warmtepomp 2013"
  • 2013 eerste laureaat competitie tot opname architectenpool WINVORM
  • 2013 eerste laureaat (in team) competitie reconversie VTS SINT-NIKLAAS
  • 2013 nominatie Belgische Prijs Architectuur en Energie | categorie energie eengezinswoning (0373 WIJNENDALE)
  • 2013 nominatie "Belgische prijs voor Architectuur & Energie 2013": categorie kantoor
  • 2013 eerste laureaat competitie "2012/34 ROOIGEMLAAN GENT";
  • 2013 eerste laureaat JO CREPAIN AWARD voor "meest beloftevolle startende architectenkantoor"
  • 2013 nominatie Belgische Prijs Architectuur en Energie | categorie energie eengezinswoning (0373 WIJNENDALE)
  • 2013 eerste laureaat Belgische Prijs voor Architectuur en Energie 2013 (categorie energie eengezinswoning) (0315 PUTMAN)
  • 2013 nominatie Belgische Prijs Architectuur en Energie | categorie niet-residentieel prive (0313 DE PIT)
  • 2013 eerste laureaat viesmann-prijs "beste toepassing warmtepomp” (0313 DE PIT)
  • 2012 eerste laureaat LIKE-award publieksprijs BBB (0256 VLIERBEEKHOEVE)
  • 2012 eerste laureaat competitie COHOUSING DILBEEK
  • 2012 eerste laureaat (in team) competitie kandidatuur "LIJNMOLENSTRAAT SINT-AMANDSBERG"
  • 2012 finalist "the blue house" wedstrijd voor "duurzaam en betaalbaar bouwen" (0226 KAVELPROJECT)
  • 2012 finalist "THE BLUE HOUSE" competitie voor "duurzaam en betaalbaar bouwen"
  • 2011 genomineerd voor de "Belgische prijs voor Architectuur & Energie 2011"
  • 2011 eerste laureaat Awards Duurzame Woning 2011 DUBO-Limburg
  • 2011 geselecteerd voor PLEA Award 2011 "Architecture and Sustainable Development"
  • 2011 nominatie "Belgische Prijs voor Architectuur & Energie" | categorie energie eengezinswoning (0183 WEYNGAERT)
  • 2010 eerste laureaat competitie tot opname architectenpool ‘KAVELPROJECT’ AGSOB GENT
  • 2010 eervolle vermelding BIS-architectuurwedstrijd (0256 VLIERBEEKHOEVE)
  • 2010 eervolle vermelding BIS-architectuurwedstrijd
  • 2008 eerste laureaat competitie tot opname architectenpool ‘KAVELPROJECT’ AGSOB GENT
  • 2007 eerste laureaat architectuurprijs 2007 van de Oost-Vlaamse provinciale Raad van de Orde van Architecten
  • 2006 nominatie Staalbouwwedstrijd 2006
  • 2005 eerste laureaat competitie ‘herbestemming Oude VISMIJN’ GENT (0130 OUDE (NIEUWE) VISMIJN)
  • 2005 eerste laureaat competitie ‘herbestemming ABBELOOS Bloemmolens’ DENDERMONDE
  • 2004 eerste laureaat ECODOMUS 2004
  • 2003 tweede laureaat (in team) competitie sociale huisvesting ‘TJOLLEVELD’ KRUISHOUTEM